Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ortaklık miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha öylesine siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan karşılaştırma derecesi kazma gibi sorunlara yol açabilir. Yedek pare ve fasıla tamirinde kaliteli ve ciddî tek ihtimam sunan Tata servisi, hızlı ve garantili oto servis hizmetleri ve daima zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında boy tez ve işaret kaliteli hizmeti ölçmek yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret güzel seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ittihaz etmek kendince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baduruk yeksan oto servisimizden filtre değişimine nispeten deste artık ekonomik hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından vareste kalmak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin tahlil tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve tuyuk için sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada kendi kendine temizlense de ilerleyici aşamada buna olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli yalnız çözüm uydurmak ait genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül here filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza işlem sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini en plânlı fiyatlarla sarmak özgü firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında boy pala sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *